Odpowiedniki bieli tytanowej

Pigmenty do farb, gumy i tworzyw o doskonałych własnościach kryjących 

Środki pomocnicze do farb

Środki powierzchniowo-czynne, odpieniające, dyspergujące, poprawiające wygląd powłoki, zagęstniki

Mrówczan wapnia

Istotny surowiec do produkcji materiałów budowlanych

Żywice węglowodorowe

Surowce modyfikujące własności farb przemysłowych i dekoracyjnych. a także klejów i wyrobów bitumicznych

 Firma

Hydrim jest młodą i dynamiczną firmą dystrybucyjną, która od kilku lat aktywnie działa na polskim rynku chemicznym. Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów chemicznych posiadających najwyższe parametry użytkowe i sprawdzoną jakość.

Oferowane przez nas produkty to środki powierzchniowo-czynne (surfaktanty), odpieniacze, emulgatory, środki zwilżające itp. firmowane przez uznanych i cenionych światowych producentów surowców i dodatków specjalistycznych. Skierowane są one do szerokiej grupy odbiorców; producentów chemii gospodarczej i instytucjonalnej, kosmetyków, preparatów dla rolnictwa, a także do obróbki wody technologicznej i ścieków oraz wybranych procesów chemicznych.


Najwyższe jakościowo produkty współpracujących z nami wiodących firm chemicznych - DOW Chemical, BASF, Bayer, Dow Corning i innych dają gwarancję uzyskania oczekiwanych wyników produkcyjnych, technologicznych i marketingowych. Szczególna dbałość o środowisko i związane z tym standardy doboru właściwych produktów stanowią o dodatkowych walorach naszej oferty i pozwalają zaspokoić wysokie oczekiwania naszych klientów w zakresie wyzwań wspólczesnej ekologii.


Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji odbiorcy, dlatego oferta obejmuje także fachowe doradztwo techniczne w zakresie doboru optymalnych produktów i technologii na każdym etapie produkcji i opracowywania finalnego wyrobu.


Firma posiada w pełni funkcjonalne powierzchnie magazynowe oraz własną logistykę, co zapewnia naszym odbiorcom optymalne warunki zakupu i serwisu.


Nasze produkty skierowane są głównie dla wyrobów z zakresu:

 

          Chemia gospodarcza

 Chemia instytucjonalna i przemysłowa

Kosmetyka

Kosmetyka samochodowa

Agrochemia

  Obróbka wody przemysłowej

  Oczyszczalnie ścieków

    Polimeryzacja emulsyjna

 

Zapraszamy Państwa do wspólpracy z naszą firmą